top of page
  • Irma

3 priežastys užsisakyti Pagalbos LinijąPAGALBOS LINIJA – SAUGUMAS IR RAMYBĖ 24/7

Pagalbos linija, tai paslauga tiems, kurie nenorėtų artimųjų siųsti į slaugos namus dėl didelės kainos ir pasikeisiančio gyvenimo būdo, bet nori užtikrinti, kad jiems brangūs žmonės galėtų gauti susisiekimą 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Įranga paprasta naudotis būnant namuose, duše ar sode. Ji veikia iki 100 metrų spinduliu. Pagalbos centro komanda gavus Pagalbos mygtuko signalą greitai ir operatyviai organizuos Jums reikiamą pagalbą.

Jeigu Pagalbos linija galėtų padėti jums ir jūsų šeimai pasirūpinti senyvo amžiaus artimuoju, susisiekite su mumis šiandien.


SAUGUMAS PRASIDEDA NUO SAUGUMO JAUSMO

Mūsų misija – senyvo amžiaus ir negalią turinčių žmonių savijautos ir gyvenimo kokybės gerinimas. Būdami vieni, jie rizikuoja atsidurti situacijose, kai pablogėjus sveikatai, pargriuvus, iškilus kriminaliniam pavojui, laiku sulaukti pagalbos yra labai svarbu.

Pagalbos linijos stebėjimo centras visą parą stebi ir programinės įrangos pagalba analizuoja gaunamus duomenis, o esant poreikiui reaguoja, iškviesdamas artimuosius, medikus ar kitas tarnybas.


GRIUVIMAS – PIRMAS SIGNALAS, KAD REIKIA PAGALBOS

Ypač aktuali senyvo amžiaus gyventojų problema – traumos. Pastaraisiais metais maždaug 1 iš 10 senyvo amžiaus gyventojų kreipėsi į gydymo įstaigas dėl patirtų traumų. Apie trečdalis susižalojusių 60 metų ir vyresnio amžiaus žmonių patyrė klubų ir kojų sužalojimų, iš kurių didžiausią traumų skaičių lėmė šlaunikaulio lūžiai. Pastebima, kad pagrindinė šio amžiaus žmonių traumų priežastis – griuvimai ir nukritimai. Beveik 30 proc. iš visų vyresnio amžiaus žmonių, kreipėsi į gydytojus dėl susižalojimų, patirtų nukritus. Vienas iš būdų, leidžiančių užtikrinti senyvų žmonių gerovę ir saugumą, – pasirūpinimas tinkamomis senyvų žmonių savarankiškumą užtikrinančiomis priemonėmis.


Jeigu rūpinatės pagyvenusiu šeimos nariu, su Pagalbos linija užtikrinkite, kad jūsų artimieji gautų visą jiems reikalingą pagalbą, o jums nereikėtų visą dieną ir naktį budėti prie telefono.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page