top of page

KAS SUDARO PASLAUGĄ

Kaip veikia Pagalbos Linija?

Jeigu esate susirūpinę savo arba artimųjų saugumu, Pagalbos linijos paslauga – kaip tik Jums.

Pagalbos Mygtukas

Pagalbos mygtukas yra mažas ir neatkreipiantis į save dėmesio. Dėvimas ant riešo, kaip laikrodis, ar ant kaklo, kaip pakabukas. Jis veikia naudojant 869 MHz Europos socialinių įrenginių radijo dažnį , o tai reiškia, kad nesukelia trikdžių kitai medicininei įrangai.

 

Mygtuko veikimo laukas yra labai platus – pavojaus atveju naudotojas gali susisiekti su centro operatoriais, net jei pagrindinis pagalbos įrenginys BRING.CARE įtaisas yra kitame kambaryje.

Pagalbos Linijos paslaugos įrenginiai

Kaip veikia paslauga?

1.

Prireikus pagalbos, Pagalbos linijos prižiūrimas žmogus nuspaudžia raudoną mygtuką pagrindinėje įrenginio stotelėje arba mygtuką dėvimą ant riešo.

3.

Centro operatoriai susisiekia su jumis kalbėdami per pagrindinį pagalbos įrenginio garsiakalbį.

2.

Pavojaus signalas tuojau pat persiunčiamas visą parą budinčioms nuotolinės saugos tarnyboms.

4.

Net ir nepavykus pasikalbėti operatoriai organizuoja pagalbą: iškviečia šeimos narius, socialinius darbuotojus, kaimynus, greitąją medicinos pagalbą ar policiją.

3 ekstra Pagalbos Mygtuko savybės

iki 7 metų veikianti baterija

Kai mygtuko įtaiso baterija išsieikvos, mes automatiškai gausime įspėjimą ir iškart išsiųsime jums visiškai naują bateriją.

Vandeniui atsparus mygtukas

Vandeniui atsparus mygtukas užtikrina Jūsų saugumą visą laiką. Tai reiškia, kad jį galima dėvėti duše ar vonioje – vietose, kuriose tikimybė nugriūti yra labai didelė.

Plačios veikimo ribos - iki 100 m

Galite naudoti visuose namuose ar net sode. Veikimo ribas rekomenduojama patikrinti iškart pradėjus naudotis paslauga.

Lengva instaliuoti

Pagalbos linijos įranga yra suprogramuota jau prieš jums ją įsigyjant.

 

 Instaliuoti galima greitai ir paprastai, tai užima tik kelias minutes. Svarbiausia pagalbos linijos įrangą visada laikyti įjuntą į elektros lizdą.

1.

Užsakyti galite užpildydami užklausos formą arba parašydami elektroniniu paštu: info@pagalboslinija.lt. Pasirašius sutartį įranga išsiunčiama kurjerio paslauga.

3.

Prisijungus atlikite bandomąjį skambutį, paspausdami mygtuką ant riešo arba pagrindinės įrenginio stotelės. Užtikrinanti, kad Pagalbos linijos įtaisas nustatytas tinkamai.

2.

Pagalbos linijos įranga yra suprogramuota jau prieš Jums ją įsigyjant, pasijungti ją labai paprasta. Parinkite tinkamą vietą ir įjunkite į elektros lizdą.

4.

Viskas! Prireikus pagalbos, dieną ir naktį, spauskite pagalbos mygtuką!

SUDOMINO PASLAUGA?

Siųskite užklausą

Parašykite mums ir mes su Jumis susisieksime su visa reikiama informacija paslaugos užsakymui.

Ačiū už užklausą. Susisieksime kaip įmanoma greičiau!

bottom of page